"Güzel müziği ayırt edemeyen insana, eşek kulağı yakışır" Apollon

29 Mart 2011 Salı

YİNE O İĞRENÇ “YAŞAM FORMLARI”

Bunlar insan kılığına girmiş iğrenç yaratıklardır. İnsanca yemesini, içmesini, gezmesini, eğlenmesini, oturmasını, kalkmasını, kısaca insan gibi yaşamasını bilmezler. Beyinleri ve ruhları iğdiş edilmiştir. İlkeleri, idealleri yoktur. Hiç bir şeyden anlamazlar, anlayamazlar. Yaşamlarını, yaşamı sömürerek sürdürmeye çalışırlar. Tek yapabildikleri, var güçleriyle her şeyi vahşice tahrip etmeye, bozmaya, kırmaya, dökmeye çalışmaktır. Sadece insanları rahatsız etmekle, onların huzurlarını kaçırmakla beslenirler. Ancak iğdiş beyinleri neyi, niçin ve neden yaptıklarını dahi bilmelerine engeldir. En ilkel yaratıkların, bir ayrık otunun, tek hücreli bir koli basilinin yaşamları dahi bunların yaşamından çok daha anlamlı ve saygı değerdir.

Bu rezil yaratıklar, bireysel ve toplumsal yaşantımızın parazitleri, sülükleridir. Üçü beşi pislik sürüleri halinde dolaşırlar. Güçlerini de içinde bulundukları sürünün kaba kuvvetinden alırlar. Tek başlarına kaldıklarında ise, özlerine uygun olarak,  güçsüz, korkak, ezik yalakalara dönüşürler.

Bunlar, sokaklarda, trafikte, toplu taşıma araçlarında, piknik alanlarında, deniz kenarlarında, stadyumlarda hasılı her an ve her yerde karşımıza çıkarak günümüzün, keyfimizin içine etmeye muktedirlerdir. Toplum olarak birlikte eğlenebilmemizin, birlikte bir mutluluğu yaşayabilmemizin en başta gelen engelleridirler. Bulundukları her yeri, dokundukları her şeyi “murdar” ederler.  

Bu pislikler, bu kez de milli maçta ortaya çıktılar. Takımımızın 2-0 önde ve kalecimizin bir penaltı kurtarmış olduğu maçın bitimine dakikalar kala, rakip kaleciye küfürlerle ellerine ne geçirdilerse yağdırdılar. Şimdi bunların yüzünden Milli Takımımıza ağır cezalar gelecek. En azından yüklü bir para cezası, belki de saha kapatma. Böylece bir toplumsal keyfimizin daha içine etmiş oldular.
Bunlar bir başka maçta ya da bir başka toplumsal alanda benzeri rezilliklerini sürdürmeye devam ederken, Milli Takımımız, dolayısı ile bizler bu cezaları ödeyeceğiz. Şimdiye kadar defalarca olduğu gibi…

Ey varlık sebebi insanca ve huzur içinde yaşamak isteyen halkını, milletini korumak olan devlet ve onun kolluk kuvvetleri ! Bizler bu parazitlere müstahak değiliz. Bu iğrenç yaşam formlarına karşı bizlerin huzurunu yeterince koruyamadığınızın hala farkında değil misiniz !? Sülükler hiç değilse kirli sularda yaşıyorlar. Ama nefesleri ile havayı kirletmekten başka herhangi bir fonksiyonları bulunmayan bu insan kılığındaki sülükler, sizden taviz gördükçe, giderek yaşamımızın her alanını kendi pislikleri ile daha fazla kirletmeyi sürdürüyorlar.Hiç yorum yok: